Nerez-sklo.cz

Produkty ze skla a nerezové oceli

U všech produktů, které vyrábíme, jsme si velmi dobře vědomi důležitosti kvalitních vstupních materiálů, proto k jejich výrobě využíváme pouze kvalitní materiály od prověřených dodavatelů. Tvar a povrchovou úpravu materiálů kovů i skel uvšech výrobků volíme jak s ohledem na Vaše požadavky tak s ohledem na prostředí v němž budou umístěny.

Nerezové zábradlí z oceli a skla

Pro výrobu zábradlí používáme především profilované ocelové materiály: jekl, trubka, plochá ocel. Výplně zábradlí mohou být v provedení skleněném, trubkovém nebo lankovém. Důležitou součástí zábradlí je madlo, může být nerezové nebo dřevěné. Velmi efektně působí zábradlí vyrobené pouze z desek z kaleného skla, toto provedení je vhodné spíše do interiéru kde vytváří dokonale čisté linie.

Schodiště

Schodiště,Ruku v ruce jdou se zábradlím také schodiště. Naše firma je schopna navrhnout a dodat kompletní řešení, včetně zpracování grafického náhledu schodiště.

Skleněné dveře a příčky

Skleněné dveře posuvné,Světlo je důležitou součástí našeho domu, kanceláře nebo jiných prostor, a velmi často hledáme řešení jak jej do interiéru přivést. Proto mnoho lidí přivítá, že je možno právě sklo využít také jako skleněné dveře, skleněnou příčku, nebo sprchový kout.

Kuchyně

V kuchyni má sklo i kov takřka neomezené použití. Ze skla i nerezu může být pracovní deska kuchyňské linky, stejně jako zadní panely, dvířka, poličky... Oba materiály mají výhodu především ve snadné údržbě trvanlivosti a hygieničnosti.

Koupelny a sprchové kouty

Skleněné sprchové kouty,Dalším skleněným interiérovým prvkem jsou skleněné sprchové kouty. Zde je velice důležité použít vhodný typ kování a skla. Nedílnou součástí je pečlivá montáž, která Vám zaručí bezproblémové používání.